Ii-Challenge 2016 – Ilmoittautuneet

Joukkueet:

Ilmoita joukkueen jäsenet ja Emit numero:

Vastuuvapautuslome tulee olla kaikkien allekirjoittama ja luovutetaan materiaalin haun yhteydessä.  Alla olevasta linkistä voi sen ladata, jos ei sähköpostiin tullut.

vastuuvapautuskaavake2016


Naiset 12h

GPS Nro Joukkue   Emit Kapteeni Jäsen 2: Jäsen 3:
501 1 AC Adventure 215213 Kati Vehmas Kaisa Saarimaa Krista Joona
502 2 Nastakäpälät 106940 Maija Pasanen Sari Kotaniemi Sara Palmi
503 3 Passion Adventure 186798 Sanna Säkkinen Marjo Piirto Niina Jaako
504 4 Passion Adventure feat. 213827 Tytti Kaijanen Kaisu Soivio Sirpa Lappalainen
505 5 Team Dorat 51682 Maria Vesala Heidi Kuusiluoto Sanna Kurttila
506 6 TopAkat 180003 Eija Endurance Hannuksela Ulla Ultradistance Silventoinen Pauliina Power Kanervo

 

Miehet 12h

GPS Nro Joukkue   Emit Kapteeni Jäsen 2: Jäsen 3:
511 11 Free Adventure 500453 Tuomas Säily Hannu Oja Juhani Tolonen
512 12 Karut Karpaasit   Mika Heikkinen Teemu Väisänen Jarkko Suonperä
513 13 Kiipelikerho 80260 Mikko Remsu Petri Siipola Henri Hetekorpi
514 14 Palju.eu 179667 Joni Haataja Vesa-Pekka Jurvelin Markus Nissi
515 15 SonniAdventure 170396 Ville Lappalainen Henri Tervo Harri Vaarala
516 16 Team 1Life 218132 Joni Jääskeläinen Jukka Maaninka Kari Matilainen
517 17 Team ProMedical 205178 Ville Virta Matti Säily Juha Lantto
518 18 Team Rimppakintut 125134 Janne Pyykkönen Esa Mäkelä Toni Backman
519 19 Visidon 50901 Jari Hannuksela Matti Niskanen Markus Turtinen
520 20 Väsyneet Isät 192326 Tuomo Vuopala Jussi Mäkelä Juuso Heikkinen

Sekasarja 12h

GPS Nro Joukkue   Emit Kapteeni Jäsen 2: Jäsen 3:
531 31 Happo adventure   Tiina Ylisiurua Antti Turpeinen Veli-Hannu Pesämaa
532 32 Hiiltomiehet 183054 Teho Peetsu Elo Saue Ilkka Nurminen
533 33 Team 1Life Mix 113017 Matti Hokkanen Johanna Yrjänheikki Ari-Pekka Valtanen
534 34 Team MöVe   Asko Veteläinen Tero Möttönen Susanna Möttönen

Kunto 5h

GPS Nro Joukkue   Emit Kapteeni Jäsen 2: Jäsen 3:
521 41 auttajanne 205642 Jani Jussila Janne Paavola  
522 42 Kiipelikerho Mix 159868 Janne Sakko Päivi Erkkilä  
523 43 Lainassa 179523 Emilia Palomäki Harri Mäläskä  
524 44 Mimmit 205029 Mervi Koukkari Maria Autio  
525 45 NF MTB   Jani-Pekka Savilaakso Pasi Mattila Pekka Lappalainen
526 46 Nuijamuijat 172830 Maria Laitinen Mirka Haataja  
527 47 NUTS fun Club 81825 Niina Matturi Karoliina Konola  
528 48 Paksumahat 172912 Kai Ojala Kauko Heinikoski  
529 49 Paljunilo 229167 Päivi Sundelin Juha Sundelin Tanja Välimäki-Jussila
530 50 Steel Patrol 83972 Ossi Kangas Petri Tuominen  
507 51 Team Läpsy   Jani Otsukka Ilpo Mettovaara  
508 52 Team Ponnari   Tutteli Leukkunen Niina Huikuri  
509 53 Team Rimppakintut 2. 197563 Jani Rissanen Jon Durán Zoë Quintana
510 54 Team Siskot 229166 Orvokki Pesonen Laura Pirttilahti
535 55 Team Tikru 192717 Terhi Tuorilainen Susanne Kumpulainen